درباره ما

درباره ما

درباره ما

10 سال ماندیم (از قبل از تحریم و بعد از برجام)

بسمه تعالی:

شرکت الکترونیک آرین بعد از بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه ارزی و مسافرتی  این سایت را راه اندازی کرده است

در عکس های زیر بخشی از تبلیغات ما را می بینید که هر کدام به صورت مستمر بالای 4 سال تبلیغ داشته و علاوه بر آنها در نمایشگاه های گردشگری نیز شرکت داشته ایم

خدمات شرکت هایی که به هم پیوستند در 10 سال گذشته :
سیمکارت بین المللی انگلستان و سایر کشورها-صدور ویزاکارت و مسترکارت به همراه حساب بانکی و بدون حساب بانکی- انجام حوالجات الکترونیکی نظیر پی پال و مانی بوکرز و وب مانی و بیت کوینت و نتلر و وسترن یونیون و .... - فروش هاست و دومین و VPS-طراحی سایت  ها و ....

این سایت ، برای سهولت در رسیدگی به امور نمایندگان و نظارت بر فعالیت آنها و افزایش بخشیدن به سرعت رشد در فروش محصولات و خدمات شرکت با کمک همکاران عزیز می باشد .

این سایت با قابلیت های ویژه ای که دارد به منظور سیستم فروش به صورت رفرال و 3 سطحی راه اندازی شده است . arianltd به تعداد 10-20 شرکت و  مشاوران فروش خبره و کارکشته نمایندگی اعطا می کند و پس از آن هر فروشی که از طریق آن نمایندگان انجام می شود به حساب کاربری آنها به صورت اتوماتیک اضافه خواهد شد و آنها هم به صورت ثبت سفارش می توانند آنها را نقد کنند و هم به صورت ماهیانه شرکت arianltd مبالغ را به حساب آنها واریز می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش محصولات بلاگ ما را مطالعه کنید


مهمترین نکته مثبت شرکت ما این است که در بدترین شرایط تحریم در کنار مشتری هامون ماندیم ،شماره موبایل ما همان بوده 09191015087 و شماره های شرکت حتی در جابه جایی ها نیست کلا دایورت شده بر شماره جدید ،برخی از سایت های ما بدلیل بی کفایتی طراحان سایت از بین رفت از جمله سایت اصلی ما www.empirestars.comهیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.